ما در آزمایشگاه یادگیری ماشین دانشگاه یزد برآنیم تا سرویس دهنده پژوهش هایی کاربردی در حوزه های مختلف مرتبط با یادگیری باشیم. هدف ما تولید ثروت از طریق ایجاد نرم افزارهایی یادگیر محور است که سبب ایجاد دریچه های جدید در کیفیت زندگی باشد. معتقدیم که پژوهش بدون هدف تولید ثروت اتلاف وقت است و می بایست در این دوره کوتاه زندگی حداکثر اثربخشی را در کیفیت زندگی داشته باشیم.

ایده کاو

این محصول نرم افزاری سامانه ای هوشمند درحوزه بازاریابی، تبلیغات و توسعه کسب‌وکارها مبتنی بر داده‌های شبکه‌های اجتماعی می‌باشد. نام ایده کاو نیز از همین موضوع نشأت گرفته است. چرا که این سامانه در واقع به کاوش ایده های مطرح شده در شبکه های اجتماعی می پردازد.

بخشی از دانش استفاده شده در ایده‌کاو، مبتنی بر عقیده‌کاوی است. لذا برای افزایش دانش در این حوزه، سعی می‌کنیم مطالب مفیدی که مرتبط با عقیده‌کاوی است را به صورت دوره‌ای در اختیار علاقمندان قرار دهیم.

اخیرا در راستای استفاده از اطلاعات شبکه‌های اجتماعی برای توسعه بازار، سرویس سئو ایده‌کاو در آدرس seo.idekav.ir راه‌اندازی شده است. در این سایت، اطلاعات مربوط به پرسش و پاسخ‌های سئو در گروه‌های تلگرامی آورده می‌شود. این رویکرد و رویکرد دیگری که جدا از پرسش و پاسخ، به صورت مقاله توصیفی برای توسعه سئو می‌باشد، در آینده‌ای بسیار نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

چشم‌انداز

در دنیایی که به صورتی اعجاب‌آور در حال رشد است می‌خواهیم سرویس‌هایی ارزشمند از اطلاعات فضای مجازی ارائه دهیم تا در نگاه فعالان اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مهمترین منبع دانش برای توسعه کسب‌وکارشان باشیم.

ماموریت

ما کیفیت زندگی را در این کره خاکی با اکسیری از دانش بدست آمده از داده‌های روزمره، به طلا تبدیل می‌کنیم.